ОТРИМАЙ БЕЗКОШТОВНО ПРОСТО ЗАРАЗ

Книжку рецептів для успішного схуднення «Метод великих тарілок від Моторної»

Щоб такого з’їсти, щоби схуднути?


Нарешті, відповідь на це віковічне жіноче питання знайдено!

У цій книзі я розкажу й покажу, що саме, скільки та як треба готувати та їсти, щоб схуднути. У перший місяць, залежно від початкової ваги, ви скинете 5–7 кг, а за півроку-рік приведете вагу до норми. Метод великих тарілок розроблено на основі кращих передових знань сучасної дієтології. Застосовуючи цей метод, ви не відчуватимете голоду, позбавитеся жору, налагодите здорове й повноцінне харчування!

1. Переосмислені традиції української кухні

В українській традиції – щедрі столи з різноманітними наїдками та напоями, багатокомпоненті блюда, що тішать око та шлунок

2. Великі порції

Об’єм порожнього шлунку складає близько 0,5 літрів, отож, щоб його наповнити не вщерть, але для відчуття ситості, треба за один раз з’їсти десь 350-400 грам їжі. На день рекомендується їсти 1–1,2 кг їжі.

3. Щоденний калораж у 1300–1500 ккал

Щоб вкластися в цю норму, слід знизити калорійність на 100 грам готового продукту. Саме такі легкі у приготуванні і в споживанні страви і пропонуються в цій книзі.

4. Відчуття ситості та запобігання жору

Те відчуття, коли ти все правильно зробила! 3-разове харчування із двома можливими легкими перекусами не залишає місця для жору.

Підпишись та отримай книгу безкоштовно!

Не відкладай на потім – підпишись зараз!

Будьте в курсі

Жодного спаму!